845211321 300x150 - مدیر عامل سایپا تغییر کرد.سروش به جای جهرمی

بر اساس خبرهای رسیده، محسن قاسم جهرودی مدیرعامل سایپا از کار خود بر کنار شد و به جای او محمدرضا سروش به تیم سایپا پیوست.

محسن قاسم جهرودی مدیرعاملی بود که مدت کمی را در سایپا گذارند و در آن مدت هم انتقادهای شدیدی را به خود دید. با اینکه جهرودی در دوره ی مدیریت خود خط تولید آزمایشی رهام و سیتروئن C3 را راه انداخت، اما اینکار ها باعث نشد تا نظر هیئت مدیره ی سایپا به باقی ماندن او در این گروه خودروسازی باشد. در چند روز گذشته بارها خبرهای ضد و نقیضی از برکناری او از مقام مدیرعاملی سایپا در رسانه ها اعلام می شود و هر بار سایپا این اخبار را رد می کرد. در نهایت امروز محمدرضا سروش به عنوان مدیرعامل جدید سایپا معرفی شد و بزودی قرار است مراسم رسمی معرفی او برگزار شود.
دکتر سروش مدارک عالی تحصیلی در رشته های مهندسی مکانیک، صنایع و مدیریت مالی دارد و در گذشته سابقه فعالیت به عنوان مدیرعامل گروه بهمن، عضو هیئت مدیره ی انجمن خودروسازان، نائب رئیس بورس کالا و… را در رزومه ی خود ثبت کرده است.
حال باید ببینید با این تغییر مدیریتی، آیا ساختار سایپا هم با تغییرات مواجه می شود و آیا امکان دارد رویکرد جدید مدیرعامل سایپا باعث دلگرمی مردم شود؟