آموزش تخصصی کارشناسی خودرو
این روزها متاسفانه  افراد زیادی در معاملات خودرو طعمه افراد سودجو و دلالان خودرو می‌شوند و سرمایه های زیادی را از دست می‌دهند؛ و در این بین با ورود کارشناسان خودرو به بازار، تا حدی از این امر جلوگیری شده است، اما دلالان بیکار نشدند و هر روز از تکنولوژی های جدیدتری برای فریب افراد استفاده میکنند.

از این رو نمی‌توان به کارشناسانی که دانش فنی بالایی ندارند اعتماد کرد، و به تشخیص دستگاه بسنده کرد.photo    2 1024x768 - آموزش تخصصی کارشناسی خودرو

کارشناس بدنه اتومبیل به کسی اتلاق می شود که با استفاده از ابزارهای دقیق تشخیص رنگ شدگی اتومبیل و همچنین دانش کافی و تجربه ، به کارشناسی بدنه خودرو می پردازد. کارشناس حرفه ای بدنه اتومبیل باید توانایی تشخیص نقاط آسیب دیده، شامل شاسی، اتاق تعویضی، قطعه تعویضی، آبرنگ، کیلر پاشانی، بتونه، اتاق دوتکه، اصالت خودرو ، فنی اتومبیل و قیمت گذاری خودرو را داشته باشد.

شرکت محک مشاور با داشتن سابقه ای درخشان در کارشناسی بدنه خودرو و همچنین فروش انواع دستگاه های مورد نیاز جهت تشخیص رنگ شدگی اتومبیل، هم اینک در زمینه آموزش این حرفه پر درآمد به علاقه مندان، فعالیت می نماید. کارشناسان ما در زمینه آموزش، ارائه دستگاه های مورد نیاز و تاسیس مرکز کارشناسی خودرو از صفر تا صد همراه شما خواهند بود.

سرفصل های آموزش کارشناسی خودرو

کارشناسی و تشخیص رنگ شدگی بدنه اتومبیل، حرفه ای تخصصی است. فقط در صورت آموزش صحیح و اصولی می توان عیوب و رنگ شدگی اتومبیل را به صورت حرفه ای تشخیص داد.

کارشناسان خودرو شغلی حساس و دقیق دارند که در صورت خطا می تواند ضرر زیادی به خریدار وارد نماید. به همین منظور، کارشناسی بدنه خودرو باید زیر نظر کارشناسان زبده و با تجربه آموزش داده شود.

سرفصل های آموزشی کارشناسی رنگ اتومبیل های ایرانی و خارجی به صورت کامل با تمامی جزئیات وریز به ریز به صورت تئوری و عملی توسط برترین مدرسین کشور در این حوزه از کمپانی های معتبر به شرح زیر آموزش داده می شود:

١. کارشناسی اتومبیل های واژگون شده (چپی)
٢. کارشناسی اتومبیل های دوتکه
۳. کارشناسی اتومبیل ها با اتاق تعویضی
۴. کارشناسی اتومبیل ها با شماره شاسی دستکوب4 1024x559 - آموزش تخصصی کارشناسی خودرو
۵. برش و خوردگی شاسی
٦. تعویض قطعات
۷. رنگ شدگی تمام خودرو
۸. تشخیص قطعات فابریک از استوک
٩. تشخیص موم فابریک
١۰. رنگ و آبرنگ و بتونه
١١. قسمت فنی و موتور
١٢. قیمت گذاری خودرو های دست دوم

درخواست همکاری